СУТЬ ЗВЕРНЕННЯ:
Облаштувати усі зупинки міста Табло з точним розкладом руху громадського транспорту (маршрутки,автобуси, тролейбуси ітд.)
ЗМІСТ:
Пропоную облаштувати усі зупинки м.Кременчук таблицями/електронним табло ітд. з інформацією про точний розклад руху маршрутних таксі, автобусів, тролейбусів в деталях. Це типова європейська практика, коли кожен містянин, котрий сплачує податки, заздалегідь може спланувати свій час на поїздку по місту у громадському транспорті, не очікуючи по 30-40 хв на потрібне маршрутне таксі, особливо в морозну погоду.
ВІДПОВІДЬ НА ЗВЕРНЕННЯ:
petition
На Вашу електронну петицію стосовно облаштування усіх зупинок в місті табло з точним розкладом руху громадського транспорту виконавчий комітет Кременчуцької міської ради Полтавської області повідомляє наступне.
Відповідно до Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18.02.1997 № 176 (зі змінами) місця зупинки автобусів на міських маршрутах обладнуються автопавільйонами, трафаретами з найменуванням зупинки і номерами маршрутів, відомостями про режим роботи автобусів із зазначенням таких, що пристосовані для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями, найменуванням початкового та кінцевого пунктів маршруту.
В місті наявно близько 350 зупинок громадського транспорту. Наразі дійсно існує проблема їхнього облаштування. Вирішення цієї проблеми потребує комплексного підходу оскільки окрім вищевказаних елементів зупинки мають бути обладнані навісами, лавами, урнами для сміття, а також заїзними «кишенями» та відповідними дорожніми знаками. На жаль, станом на сьогоднішній день у зв’язку з тяжким економічним становищем, кошти на облаштування зупинок громадського транспорту в міському бюджеті відсутні.
Рішенням сесії міської ради від 24.02.2016 «Про внесення змін до рішення міської ради від 28 жовтня 2014 року «Про затвердження програми інформатизації міста Кременчука на 2014-2018 роки» були визначені напрями діяльності та заходи програми інформатизації міста. Зокрема передбачається підключення комунальних підприємств міста та підприємств-перевізників міського транспорту до Управлінської геоінформаційної системи. Впровадження системи навігації GPS руху громадського транспорту та інформаційних екранів дасть змогу забезпечувати населення інформацією про точний час прибуття транспорту на зупинки у реальному часі та посилити контроль за дотриманням розкладу руху.
Для повноцінної реалізації вказаних проектів у першу чергу необхідно обладнати пристроями GPS-навігації усі автобуси та тролейбуси, які працюють на міських маршрутах. Станом на сьогоднішній день відбувається поетапне обладнання відповідними пристроями міських автобусів за кошт підприємств-перевізників.  Одночасно  вивчаються питання  щодо  технічного   влаштування електронних табло на зупинках та їхньої вартості. Орієнтовна ціна одного такого пристрою складає від 25 000,00 грн. Після обладнання усіх автобусів та тролейбусів пристроями GPS-навігації, та за умови належно фінансування буде розглянута можливість обладнання зупинок громадського транспорту електронними табло на яких відображатиметься інформація про рух транспорту у реальному часі.

Міський голова                                                                     В.О. МАЛЕЦЬКИЙЗАГАЛЬНА КІЛЬКІСТЬ ОСІБ, ЯКІ ПІДПИСАЛИ ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ:

260