СУТЬ ЗВЕРНЕННЯ:
Обладнати автошляхи міста велосипедними доріжками
ЗМІСТ:
Чимало мешканців пересуваються містом на велосипедах, звідси, виникла потреба в облаштуванні автошляхів велосипедними доріжками.
ВІДПОВІДЬ НА ЗВЕРНЕННЯ:
petition
На Вашу електронну петицію, яка оприлюднена на офіційному веб-порталі Кременчуцької міської ради та виконавчого комітету стосовно обладнання автошляхів міста велосипедними доріжками, виконавчий комітет Кременчуцької міської ради повідомляє.
Програмою розробки містобудівної документації у місті Кременчуці на 2016-2020 роки із змінами, затвердженою рішенням Кременчуцької міської ради від 24 лютого 2016 року, у 2020 році передбачено внесення змін до генерального плану м. Кременчука, одним із розділів якого виконавчий комітет Кременчуцької міської ради вбачає за можливе замовити проектування велодоріжок.
На даний час направлений лист до державного підриємства Український державний науково - дослідний інститут проектування «Діпромісто» імені Ю.М.Білоконя  в м.Київ з запитом щодо можливості замовити розділ - проектування велодоріжок у м. Кременчуці та надання кошторису даної роботи для передбачення коштів в бюджеті міста на 2017 рік на її виконання.  

Міський голова                                                                        В.О.МАЛЕЦЬКИЙ


ЗАГАЛЬНА КІЛЬКІСТЬ ОСІБ, ЯКІ ПІДПИСАЛИ ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ:

272